Wysiwyg ImageField (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Insert
sk: Vložiť

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Note
sk: Poznámka

en: Number of values
sk: Počet hodnôt

en: Manage fields
sk: Spravovať polia

en: Enable insert button
sk: Povoliť tlačidlo "Vložiť"

en: Enabled insert styles
sk: Povolené štýly pre vloženie
