Wysiwyg ImageField (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Insert
vi: Chèn

en: Unlimited
vi: Không giới hạn

en: Note
vi: Ghi chú

en: Number of values
vi: Số giá trị

en: Manage fields
vi: Quản lý trường
