Wysiwyg ImageField (6.x-1.1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Insert
de: Einfügen

en: Unlimited
de: Unbegrenzt

en: Note
de: Hinweis

en: Number of values
de: Anzahl von Werten

en: Manage fields
de: Felder verwalten

en: Views module
de: Views Modul

en: Enable insert button
de: Aktivieren der Schaltfläche „Einfügen“

en: Enabled insert styles
de: Stile zum Einfügen aktivieren

en: Autocomplete reference textfield
de: Autocomplete Verweis Textfeld
