Wysiwyg ImageField (6.x-1.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Unlimited
fi: Rajoittamaton

en: Note
fi: Huomaa

en: Number of values
fi: Arvojen määrä

en: Manage fields
fi: Hallitse kenttiä

en: Enable insert button
fi: Ota käyttöön insert nappi

en: Enabled insert styles
fi: Ota käyttöön insert tyylit
