Wysiwyg ImageField (6.x-1.1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Insert
fr: Insérer

en: Unlimited
fr: Illimité

en: Number of values
fr: Nombre de valeurs

en: Manage fields
fr: Gérer les champs

en: Views module
fr: module Views

en: Enable insert button
fr: Activer le bouton d'insertion

en: Enabled insert styles
fr: Les styles d'insertion  sont activés

en: File sources
fr: Sources de fichier
