Wysiwyg ImageField (6.x-1.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Insert
hr: Umetni

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Number of values
hr: Broj vrijednosti

en: Manage fields
hr: Upravljanje poljima

en: Enable insert button
hr: Omogući gumb umetanja

en: Enabled insert styles
hr: Omogućeni stilovi umetanja
