WYSIWYG ImageField (6.x-1.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Unlimited
ja: 無制限

en: Note
ja: 注意

en: Number of values
ja: 値の数

en: Manage fields
ja: フィールドの管理

en: Views module
ja: Viewsモジュール
