Wysiwyg ImageField (6.x-1.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Insert
lv: Ievietot

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Note
lv: Piezīme

en: Number of values
lv: Vērtību skaits

en: Manage fields
lv: Pārvaldīt laukus
