Wysiwyg ImageField (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Insert
nl: Invoegen

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Note
nl: Notitie

en: Number of values
nl: Aantal waardes

en: Manage fields
nl: Velden beheren

en: Enable insert button
nl: Invoegknop inschakelen

en: Enabled insert styles
nl: Ingeschakelde invoegstijlen

en: File sources
nl: Bestandsbronnen

en: Autocomplete reference textfield
nl: Verwijzend tekstveld met automatische aanvulling
