Wysiwyg ImageField (6.x-1.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Insert
pl: Wstaw

en: Unlimited
pl: Nieograniczone

en: Note
pl: Notatka

en: Number of values
pl: Liczba wartości

en: Manage fields
pl: Zarządzaj polami

en: Enable insert button
pl: Włącz przycisk wstawiania

en: Enabled insert styles
pl: Włączone style wstawiania

en: File sources
pl: Źródła plików

en: Autocomplete reference textfield
pl: Autouzupełnianie pola odnośnika
