WYSIWYG ImageField (6.x-1.1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Insert
sv: Infoga

en: Unlimited
sv: Obegränsad

en: Number of values
sv: Antal värden

en: Manage fields
sv: Hantera fält

en: Views module
sv: Modulen Views

en: Enable insert button
sv: Aktivera knappen infoga

en: Enabled insert styles
sv: Aktiverade stilar för infogning

en: File sources
sv: Källor för fil

en: Autocomplete reference textfield
sv: Automatiskt kompletterande textfält för hänvisning
