Wysiwyg ImageField (6.x-1.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Insert
uk: Вставити

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: Note
uk: Примітка

en: Number of values
uk: Кількість значень

en: Manage fields
uk: Керувати полями

en: File sources
uk: Джерела файлів

en: Autocomplete reference textfield
uk: Автодоповнюване текстове поле посилання
