Wysiwyg ImageField (6.x-1.1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Insert
es: Insertar

en: Unlimited
es: Ilimitado

en: Note
es: Nota

en: Number of values
es: Número de valores

en: Manage fields
es: Administrar campos

en: Enable insert button
es: Activar botón de inserción

en: Enabled insert styles
es: Habilitar estilos de inserción

en: File sources
es: Fuentes de archivo
