Wysiwyg ImageField (6.x-1.1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Insert
ru: Вставить

en: Unlimited
ru: Неограничено

en: Number of values
ru: Количество значений

en: Manage fields
ru: Управление полями

en: Enable insert button
ru: Включить кнопку вставки

en: Enabled insert styles
ru: Включенные стили для вставки

en: File sources
ru: Источники файлов

en: Autocomplete reference textfield
ru: Автозаполняемое поле ссылки

en: Default insert styles
ru: Стили для вставки по умолчанию
