WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: ชื่อ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: None
th: ไม่มี

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Upload picture
th: อัพโหลดรูปภาพ

en: Please wait...
th: กรุณารอ
