WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-1.0-beta3) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Title
id: Judul

en: Cancel
id: Batalkan

en: Size
id: Ukuran

en: None
id: Nihil

en: Update
id: Mutakhirkan

en: Upload picture
id: Unggah avatar

en: Please wait...
id: Mohon tunggu...
