WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-1.0-beta7) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Size
el: Μέγεθος

en: None
el: Κανένα

en: Insert
el: Εισαγωγή

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Upload image
el: Αποστολή εικόνας

en: Original
el: Πρωτότυπο

en: Upload picture
el: Αποστολή αρχείου εικόνας

en: Please wait...
el: Παρακαλώ περιμένετε...

en: Could not set permissons on destination file: %file
el: Δεν μπόρεσε να γίνει ορισμός δικαιωμάτων για το αρχείο προορισμού: %file

en: Image style
el: Στυλ εικόνας
