WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-1.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Size
kk: Көлем

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Update
kk: Жанарту

en: Upload picture
kk: Суретті жіберіңіз

en: Please wait...
kk: Күте тұрыңыз...0
