WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-1.8-beta2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ
