WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.0-beta2) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Size
uk: Розмір

en: None
uk: Ні

en: Insert
uk: Вставити

en: Update
uk: Оновлення

en: Upload image
uk: Завантажити зображення

en: Browser
uk: Переглядач

en: Style
uk: Стиль

en: Please wait...
uk: Зачекайте, будь ласка...

en: Presets
uk: Конфігурації

en: Dashboard
uk: Панель керування

en: Could not set permissons on destination file: %file
uk: Неможливо встановити права на файл призначення: %file

en: Styles
uk: Таблиці стилів
