WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.0-beta3) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Cancel
fa: انصراف

en: Size
fa: اندازه

en: None
fa: خالی

en: Preview
fa: پیش نمایش

en: Update
fa: بروز رسانی

en: Browser
fa: مرورگر

en: Dashboard
fa: داشبورد
