WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.0-rc2) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Size
cs: Velikost

en: None
cs: Žádné

en: Preview
cs: Náhled

en: Insert
cs: Vložit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Upload image
cs: Nahrát obrázek

en: Browser
cs: Prohlížeč

en: Style
cs: Styl

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: Upload destination
cs: Cíl nahrávání

en: Image style
cs: Styl obrázku
