WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.0-rc6) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Size
hu: Méret

en: None
hu: Nincs

en: Preview
hu: Előnézet

en: Insert
hu: Beillesztés

en: Update
hu: Frissítés

en: Upload image
hu: Kép feltöltése

en: Browser
hu: Böngésző

en: Extras
hu: Extrák

en: Style
hu: Stílus

en: Default value
hu: Alapértelmezett érték

en: Popup
hu: Felugró

en: Presets
hu: Beállítások

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: Could not set permissons on destination file: %file
hu: %file célfájl jogosultságait nem lehet beállítani.

en: Styles
hu: Stílusok

en: Upload destination
hu: Feltöltési célkönyvtár

en: Image style
hu: Képstílus
