WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Size
dz: ཚད།

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Update
dz: དུས་མཐུན།
