WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Size
km: ទំហំ

en: None
km: គ្មាន

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Browser
km: កម្មវិធី​រុក​រក

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង

en: Upload destination
km: ទិស​ដៅ​ផ្ទុក​ឡើង

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព
