WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Cancel
nn: Avbryt

en: None
nn: Ingen

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Insert
nn: Set inn

en: Update
nn: Oppdater

en: Dashboard
nn: Styringspanel
