WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.10-rc1) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Images
hy: Նկարներ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: File
hy: Ֆայլ

en: Size
hy: Չափ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Image
hy: Նկար

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Node
hy: Նոդ

en: Browser
hy: Բրաուզեր

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Dashboard
hy: Վահանակ
