WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.10-rc1) - en to id translation catalogue (19 entries)

en: Title
id: Judul

en: Images
id: Gambar

en: Cancel
id: Batal

en: Size
id: Ukuran

en: None
id: Tiada

en: Image
id: Gambar

en: Preview
id: Pratinjau

en: Update
id: Perbarui

en: Upload image
id: Unggah gambar

en: Files
id: Berkas

en: Nodes
id: Node

en: Align
id: Ratakan

en: Browser
id: Peramban

en: Caption
id: Keterangan

en: Style
id: Gaya

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: Dashboard
id: Dasbor

en: Styles
id: Gaya

en: Image style
id: Gaya gambar
