WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.10-rc1) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Images
ka: სურათები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: File
ka: ფაილი

en: Size
ka: ზომა

en: None
ka: არცერთი

en: Image
ka: სურათი

en: Update
ka: განახლება

en: Upload image
ka: სურათის ატვირთვა

en: Files
ka: ფაილები

en: Browser
ka: ბრაუზერი

en: Style
ka: სტილი

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
