WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.10-rc1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Cancel
os: Аппар

en: File
os: Файл

en: Size
os: Ас

en: None
os: Нæйы

en: Image
os: Сурæт

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Update
os: Сног кæн
