WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.10-rc1) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Images
sk: Obrázky

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: File
sk: Súbor

en: Size
sk: Veľkosť

en: None
sk: Žiadne

en: Image
sk: Obrázok

en: Preview
sk: Náhľad

en: Insert
sk: Vložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Upload image
sk: Nahrať obrázok

en: Paths
sk: Cesty

en: Files
sk: Súbory

en: Node
sk: Uzol

en: Nodes
sk: Uzly

en: Browser
sk: Prehliadač

en: Caption
sk: Popis

en: Style
sk: Štýl

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Could not set permissons on destination file: %file
sk: Nie je možné nastaviť povolenia pre cieľový súbor: %file

en: Styles
sk: Štýly

en: Image style
sk: Štýl obrázka
