WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.2) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: None
bo: མེད།

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Browser
bo: དྲ་ངོས་ཀློག་བྱེད

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Popup
bo: ཕྱིར་ཐོན་སྒྲོམ

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས

en: Styles
bo: བཟོ་ལྟ

en: Upload destination
bo: ཡར་སྤྲོད་ཀྱི་གནས་ཡུལ

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ
