WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.3) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Size
eu: Tamaina

en: None
eu: Bat ere ez

en: Image
eu: Irudia

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Update
eu: Eguneratu

en: Upload image
eu: Irudia kargatu

en: Browser
eu: Nabigatzailea

en: Style
eu: Estiloa

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: Styles
eu: Estiloak

en: Upload destination
eu: Igotakoak duen helmuga

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Drupal Wiki
eu: Drupal Wiki-a
