WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.3) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Cancel
sr: Поништи

en: Size
sr: Величина

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Update
sr: Ажурирање

en: Default value
sr: Подразумевана вредност
