WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.4) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Images
eo: Bildoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: File
eo: Dosiero

en: Size
eo: Grandeco

en: None
eo: Neniu

en: Image
eo: Bildo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Files
eo: Dosieroj

en: Node
eo: Nodo

en: Nodes
eo: Nodoj

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Dashboard
eo: Instrumentejo

en: Image style
eo: Bilda stilo
