WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.4) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Images
ja: イメージ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: File
ja: ファイル

en: Size
ja: サイズ

en: None
ja: なし

en: Image
ja: 画像

en: Preview
ja: プレビュー

en: Update
ja: 更新

en: Upload image
ja: 画像アップロード

en: Files
ja: ファイル

en: Node
ja: ノード

en: Nodes
ja: ノード

en: Browser
ja: ブラウザー

en: Style
ja: スタイル

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Popup
ja: ポップアップ

en: Presets
ja: プリセット

en: Dashboard
ja: ダッシュボード

en: Styles
ja: スタイル

en: Upload destination
ja: アップロード先

en: Image style
ja: 画像のスタイル
