WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.4) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Images
lv: Attēli

en: Cancel
lv: Atcelt

en: File
lv: Fails

en: Size
lv: Izmērs

en: None
lv: Nav

en: Image
lv: Attēls

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Insert
lv: Ievietot

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Upload image
lv: Ielādēt attēlu

en: Files
lv: Faili

en: Node
lv: Mezgls

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Browser
lv: Pārlūks

en: Style
lv: Stils

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: Styles
lv: Stili

en: Image style
lv: Attēla stils
