WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.4) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Node
pa: ਨੋਡ
