WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.4) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Images
ro: Imagini

en: Cancel
ro: Anulare

en: File
ro: Fișier

en: Size
ro: Mărime

en: None
ro: Nimic

en: Image
ro: Imagine

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Insert
ro: Inserare

en: Update
ro: Actualizare

en: Upload image
ro: Încărcaţi imagine

en: Files
ro: Fișiere

en: Node
ro: Nod

en: Nodes
ro: Noduri

en: Style
ro: Stil

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Dashboard
ro: Panou de control

en: Styles
ro: Stiluri

en: Upload destination
ro: Destinația încărcării

en: Image style
ro: Stil imagine
