WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.4) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Images
th: รูปภาพ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: File
th: ไฟล์

en: None
th: ไม่มี

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Dashboard
th: หน้าหลัก

en: Styles
th: ลักษณะ

en: Upload destination
th: ที่หมายของการอัพโหลด

en: Image style
th: ลักษณะของรูป
