WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.4) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Images
tr: Resimler

en: Cancel
tr: İptal

en: File
tr: Dosya

en: Size
tr: Boyut

en: None
tr: Hiçbiri

en: Image
tr: Resim

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Insert
tr: Ekle

en: Update
tr: Güncelle

en: Upload image
tr: Görsel yükle

en: Files
tr: Dosyalar

en: Node
tr: Düğüm

en: Nodes
tr: Düğümler

en: Browser
tr: Tarayıcı

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Popup
tr: Açılır pencere

en: Dashboard
tr: Pano

en: Styles
tr: Biçemler

en: Upload destination
tr: Yükleme adresi

en: Image style
tr: Resim stili

en: Image uploading
tr: Görüntü yükleme
