WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.4) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Images
ur: تصاویر

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: File
ur: فائل

en: Size
ur: حجم

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Image
ur: تصویر

en: Preview
ur: جائزہ

en: Update
ur: تجدید

en: Node
ur: نوڈ

en: Default value
ur: طے شدہ قدر
