WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.4) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Images
vi: Hình ảnh

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: File
vi: Tập tin

en: Size
vi: Dung lượng

en: None
vi: Không có

en: Image
vi: Ảnh

en: Preview
vi: Xem trước

en: Insert
vi: Chèn

en: Update
vi: Cập nhật

en: Upload image
vi: Tải ảnh lên

en: Files
vi: Các tập tin

en: Nodes
vi: Các node

en: Browser
vi: Trình duyệt

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Popup
vi: Tự mở

en: Dashboard
vi: Trang tổng hợp

en: Could not set permissons on destination file: %file
vi: Không thể đặt quyền trên tập tin đích: %file

en: Upload destination
vi: Đích tải lên

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh
