WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.5) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Update
am: አዘምን

en: Default value
am: ነባሪ እሴት
