WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.5) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Size
ca: Mida

en: None
ca: Cap

en: Image
ca: Imatge

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Insert
ca: Insereix

en: Update
ca: Actualitza

en: Upload image
ca: Carrega imatge

en: Paths
ca: Camins

en: Browser
ca: Navegador

en: Style
ca: Estil

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Popup
ca: Emergent

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Styles
ca: Estils

en: Image style
ca: Estil de la imatge
