WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.5) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Size
fi: Koko

en: None
fi: Ei mitään

en: Image
fi: Kuva

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Update
fi: Päivitys

en: Upload image
fi: Lataa kuva

en: Paths
fi: Polut

en: Browser
fi: Selain

en: Style
fi: Tyyli

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Dashboard
fi: Työpöytä

en: Styles
fi: Tyylit

en: Image style
fi: Kuvan tyyli
