WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.5) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Insert
kn: ಸೇರಿಸಿ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Paths
kn: ಮಾರ್ಗಗಳು

en: Browser
kn: ವೀಕ್ಷಕ

en: Style
kn: ಶೈಲಿ
