WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.5) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: None
ug: يوق

en: Image
ug: سۈرەت

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Insert
ug: قىستۇرۇش

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى

en: Styles
ug: شەكلى
