WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.6) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Title
da: Titel

en: Images
da: Billeder

en: Cancel
da: Annullér

en: File
da: Fil

en: Size
da: Størrelse

en: None
da: Ingen

en: Image
da: Billede

en: Preview
da: Gennemse

en: Insert
da: Indsæt

en: Update
da: Opdatér

en: Upload image
da: Upload billede

en: Paths
da: Stier

en: Files
da: Filer

en: Node
da: Indholdselement

en: Nodes
da: Indhold

en: Style
da: Typografi

en: Default value
da: Standardværdi

en: imagecache
da: billedlager

en: Could not set permissons on destination file: %file
da: Kan ikke sætte tilladelser på filen %file

en: Image style
da: Billedformat
