WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.6) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Title
is: Titill

en: Images
is: Myndir

en: Cancel
is: Hætta við

en: File
is: Skrá

en: Size
is: Stærð

en: None
is: Engin

en: Image
is: Mynd

en: Preview
is: Forskoða

en: Insert
is: Setja inn

en: Update
is: Uppfæra

en: Upload image
is: Hlaða upp mynd

en: Paths
is: Slóðir

en: Files
is: Skrár

en: Node
is: Nóða

en: Nodes
is: Nóður

en: Style
is: Stíll

en: Default value
is: Sjálfgildi
